Offsite Tape Vaulting banner - business-woman-speaking to a group at a meeting

Väline lintide hoidla

Salvestised ja andmekandjad

Lindi varukoopia ja välised lindihoidla teenused

Kriitilise äriteabe kaitsmine väljaspool ja lahusrežiimil, tagab usaldusväärsuse andmete taastamisel, kui neid on vaja

Teie meeskond peaks keskenduma ülesannetele, mis on ettevõttele vajalikud. Kuid üheskoos varundamist ja kaitsmist vajava kriitilise äriteabe kasvavate mahtudega, olete sunnitud kulutama aega ja raha protsessi, meediumide ja rajatiste haldamiseks.

Kolides lindid välja ja andes need usaldusväärse kolmanda osapoole hoole alla, kellel on tõestatud ressursid, järelevalveahel, tehnoloogia ja teie andmete kaitsmisele keskendunud kogemused, saate vähendada seisuaegasid ja saada tuge ning tööd jätkata - kuna teie äri sõltub sellest. 

Kaitstes ja säilitades ettevõtte andmeid väljaspool - täidate vastavusnõudeid, samas tagades andmete kättesaadavuse

Riistvara rikete, inimvigade, tarkvara tõrgete ja inimtekkeliste või loodusõnnetuste tagajärgedega tegelemine võib mõjutada tootlikkust. Kuid andmed tuleb varundada, kõige tähtsam, kaitsta väljaspool nii, et need on taastamiseks saadaval.

Iron Mountain® välised lindihoidla teenused pakuvad teile usaldusväärset andmekaitse lahendust transportimiseks, hoiustamiseks, haldamiseks ja varukoopiaga andmekandja saamiseks turvalisest välisest teeninduskanalist.

Meil on oskused tagamaks, et saate ootamatute olukordade tekkimisel tööga jätkata. Meie ranged järelevalveahela protokollid ja turvaline logistika tagavad selle, et teie oluline teave on kaitstud nii transpordil, kui puhkepausidel. Kuna teie andmekandjaid hallatakse järgides tõestatud protseduure ja häid tavasid, võite olla kindel oma võimaluses leida, mida vajate, kui te seda vajate, igal ajal, kui sise- või välisallikas nõuab andmeid spetsiifiliselt lindilt.business women

IRON MOUNTAINI KONTAKT

Meie klienditoe sektsioon pakub teie küsimustele kõige kiiremaid vastuseid või kui see tundub teile mugavam, siis võtke meiega ühendust.