iron-mountain-employee-scanning-boxes-in-storage-facility

Väline salvestiste hoidla

Salvestised ja andmekandjad

  1. Home
  2. Turvaline hoiustamine
  3. Salvestised ja andmekandjad
  4. Väline salvestiste hoidla

Usaldage salvestiste ja infohalduse (RIM) eksperte

Salvestised ja andmed on iga organisatsiooni vereringe. Nende väärtuslike varade haldamine ja kaitsmine on kõige olulisem.

Iron Mountaini RIM professionaalid töötavad koos teiega meie turvalistesse välistesse salvestiste hoidlatesse ümberpaigutatavate salvestiste tuvastamiseks, kus nad tähistatakse ja liigitatakse kasutades meie oma terminoloogiat, varustatakse RIFD siltidega ja tehakse kättesaadavaks meie intuitiivses Iron Mountain Connect™ veebiportaalis, mis võimaldab teil neid kiiresti leida ja oma infot vajadusel uuesti kätte saada.

Tõend on hoones

Iron Mountaini salvestiste keskused peavad kinni võtmerajatiste nõuetest:

  • turvalisusele. Kaasa arvatud konstruktsioon, ümbruskonna turvalisus, sissepääsu turvalisus, siseruumi turvalisus ja turvaline planeering.
  • Tuleohutus. Ennetavad meetmed tõestatud tulekindla konstruktsiooni ja usaldusväärse veetoitega.
  • Keskkonna kontrollid. Kõikehõlmavad keskkonnatingimused, mis kaitsevad teie salvestisi loodusjõudude eest.

Järjepidev järelvalveahel

Iron Mountain on välja töötanud tõestatud tööprotsessid kõrgeimal tasemel turvalisuse ja täpsuse tagamiseks. Lisaks kaitseb meie InControl® lahendus teel olevat teavet patenteeritud turvaelementide ja jälitusega.

Inimesed keda võite usaldada

Iron Mountain järgib rangeid turvanõudeid. Me teeme range taustakontrolli, valime töötajaid ja teeme neile formaalse koolituse, et tagada kinnipidamine kõrgeimatest turvalisuse standarditest salvestiste kaitsmisel ja hoiustamisel.

Nuotoliniu būdu saugomi, tačiau lengvai Jums pasiekiami duomenys

Iron Mountain Connect™“ įrašų valdymo programa leidžia virtualiai tvarkyti Jūsų archyvines dėžes (angl. boxes) ir bylas, įskaitant metaduomenis, paiešką, sekimą ir paslaugų užklausų apdorojimą.

Vos kelių mygtukų paspaudimu galite atlikti nuotolinėje saugykloje saugomų savo išteklių paiešką, rasti tai, ko reikia norint įvykdyti vidinę ar išorinę užklausą arba paprašyti, kad juos aptiktų ir pateiktų mūsų patikrinti ir apmokyti darbuotojai. Patikėję „Iron Mountain“ komandai savo archyvines dėžes ir bylas, galite atlaisvinti vertingą savo patalpų plotą ir žmogiškuosius išteklius, nė kiek nesumažindami savo informacinių išteklių matomumo. Taip pat naudodamiesi mūsų siūlomu „Open Shelf File“ sprendimu, galėsite gauti greitą prieigą prie dažnai naudojamų (angl. high-activity) failų.

Spetsiaalne hoiuruum

Kui teil on spetsiifilised hoiuruumi vajadused, nagu suuremate koguste salvestiste või materjalide säilitamiseks, mis nõuavad spetsiaalset kontrollitud keskkonda, siis saab Iron Mountain konstrueerida ja luua kohandatud hoidla, mis vastab teie spetsifikatsioonidele.

Võimaluste hulka kuuluvad:

  • kontrollitud kliimaga hoiuruum materjalidele, mis nõuavad kindlatüübilist keskkonda ja suhtelist õhuniiskust.
  • eraldi hoidla filmile, magnet- ja segaandmekandjatele, et vältida ristsaastumist.
iron-mountain-employee-recieving-storage-box-from-customer

Projektiteenused

JKui läheb ühekordsete, perioodiliste või käimasolevate projektide teostamiseks, siis on Iron Mountaini haldusprofessionaalidel olemas teile vajalikud teadmised. Projektimeeskond toimib teie organisatsiooni sujuva pikendusena ja suudab hallata projekte algusest lõpuni, võimaldades teie meeskonnal oma aega ning ressursse paremini hallata.

Siinkohal mõned viisid, kuidas me saame teid aidata:

inventari teisaldamise teenused.

Iron Mountaini spetsialistid võivad puhastada, pakkida ja osutada karpide ja kaustade punktist-punkti vedu teie asutusest Iron Mountaini salvestiste keskustesse. Me võime pakkida teie salvestised standardsesse Iron Mountain RFID-valmisolekus hoiukarpidesse ja koguda metaandmed karbi sisu kirjeldamiseks; koos võimalusega loetleda ühekaupa kõik karbis olevad kaustad.

Kaustade indekseerimine.

Iron Mountaini andmesisestusmeeskond võib pildistada kaustale omased kirjeldused, et aidata teil hallata oma inventari kausta tasemel.

Karpide transpordiks ettevalmistamine.

Me võime revideerida karbi sisu ja pildistada seonduvad metaandmed. See teave lihtsustab teil vajalike dokumentide leidmist, kui te neid vajate.

Kontori koondamine / ümberpaigutamine.

Te saate parendada kinnisvara kasutust, vabastades väärtuslikku ruumi, mis on hetkel hõivatud dokumendiarhiivide ja salvestite laoga. Iron Mountain võib aidata teid nende salvestiste tuvastamisel, mida võib ümberpaigutada Iron Mountaini rajatistesse.

Avatud riiulite koondamine.

Ilma regulaarse graafikujärgse puhastamise ja nihutamiseta, saab teie dokumendiarhiivi ruum kiiresti täis. Iron Mountaini projektimeeskond võib viia läbi selektiivse puhastuse, et tagada teie programmi püsimist ajakohasena.

Inventari auditi teenused.

Oluline on teada, millist inventari teil on, et saaksite reageerida avastusele või muudele sündmustele. Iron Mountaini auditi teenused pakuvad auditi läbiviimiseks eriruumi. Koos ruumiga, me võime aidata teil inventariseerida teie karbid, valmistada kaustad ette ja ja pakkuda tuge materjali käsitsemiseks.

Dokumendi taastamise teenused.

Iron Mountain võib puhastada ja taastada infovara, mis on kahjustunud loodus- ja inimtekkelistes õnnetustes, saasteainete, tolmu, hallituse või loomse saaste tõttu.

business women

IRON MOUNTAINI KONTAKT

Meie klienditoe sektsioon pakub teie küsimustele kõige kiiremaid vastuseid või kui see tundub teile mugavam, siis võtke meiega ühendust.